Jestem Ambasadorem – kolejna odsłona naszego projektu

Jestem Ambasadorem to projekt, do którego zapraszamy blogerów, by razem z nami dzielili się swoją pasją fotografowania.

fot. Michał Leja

Pierwsza edycja programu „Jestem Ambasadorem” miała formę długoterminowej współpracy z trzema wyjątkowymi pasjonatkami fotografii – Maurą Ładosz, Anią Pińkowską oraz Weroniką Madejską, a jej owocem był cykl wpisów poświęconych tematyce fotografii oraz relacjom z wybranych przez ambasadorki kursów w Akademii Nikona.

Kolejna odsłona projektu „Jestem Ambasadorem” to szersza inicjatywa skierowana do osób prowadzących popularne blogi, chcących opowiedzieć o swojej przygodzie z fotografią z nietypowej, niecodziennej perspektywy. Mottem naszej akcji jest popularne przesłanie „Ilu autorów, tyle spojrzeń!” Uczestnictwo w programie ambasadorskim to ciekawe wyzwanie, jak również szansa wzięcia udziału w wybranych, wymarzonych zajęciach w Akademii Nikona.

Do projektu zapraszamy wszystkich internetowych twórców, niezależnie od tematyki prowadzonego bloga. Kontakt w sprawie współpracy: jestemambasadorem@akademianikona.pl

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze

Jedna myśl nt. „Jestem Ambasadorem – kolejna odsłona naszego projektu

 1. Dzień dobry,
  z ogromną przyjemnością wzięłabym udział w projekcie „Jestem Ambasadorem”.
  Nie jestem co prawda fotografem, a sprzęt, który posiadam do robienia zdjęć i dzielenia się z innymi moją pasją jaką jest gotowanie, jest podstawowy – aparat kompaktowy marki Olympus. Pragnę jednak rozwijać swoje umiejętności w fotografii, nie tylko kulinarnej, uwielbiam robić zdjęcia mojej rodzinie, przyrodzie, która nas otacza.
  Liczę, że moje zgłoszenie spotka się z Państwa aprobatą i zechcą Państwo podjąć ze mną współpracę.
  Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami,
  Anna Kosterna-Kaczmarek