Kurs fotografii krajobrazowej – Warszawa, 3 lutego 2012

Wielu fotografów kolekcjonuje albumy swoich mistrzów. Zazwyczaj robi się to według jakiegoś klucza. Na naszym kursie fotografii krajobrazowej można obejrzeć kilka o tematyce związanej z zajęciami.

fot. Michał Leja

Spotkania są bogato ilustrowane fotografiami prowadzącego – Pawła Dumy. Wszystko jest podane w bardzo przyjaznej formie prezentacji multimedialnej.

fot. Michał Leja

Paweł poruszył wiele aspektów związanych z fotografowaniem pejzaży. Opowiedział o roli statywu, filtrów, odpowiedniej godzinie, pogodzie, a także o ubraniu, w którym będziemy mogli taplać się w błocie, bo czasem w takich warunkach przyjdzie nam fotografować.

fot. Michał Leja

Wielcy mistrzowie, o których była mowa na początku wpisu, sprzedają swoje fotografie (niegdyś) powiększone lub (coraz częściej) wydrukowane na odpowiednich, szlachetnych papierach. Jak wygląda taka odbitka? Tego oczywiście dowiecie się u nas.

fot. Michał Leja

Teraz nie pozostało już nic, jak tylko spakować sprzęt i ruszyć w plener!

fot. Michał Leja

Dziękujemy uczestnikom i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich umiejętności pod skrzydłami Akademii Nikona!

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze