Filmowanie lustrzanką cyfrową w praktyce – wrażenia

Wiele godzin nagrań w plenerze i wieczorny montaż, to było to czego oczekiwałam.

Filmowanie lustrzanką cyfrową w praktyce - wrażenia

fot. Krystian Bielatowicz

Warsztaty filmowania w Pieninach, to była dla mnie wspaniała przygoda. Podpatrywaliśmy życie juhasów i owieczek w ich naturalnych warunkach. Mieliśmy szczęście trafić na ręczne strzyżenie młodych owieczek. Na ten temat z naszych nagrań zmontowaliśmy filmik.

Nasze filmiki rejestrowaliśmy różnymi lustrzankami i mieliśmy niebywałą okazję na porównanie jakości obrazu z Nikona, Canona, Sony i Panasonica.

Filmowanie lustrzanką cyfrową w praktyce - wrażenia

fot. Krystian Bielatowicz

Nagrywaliśmy też dźwięk na zewnętrznych urządzeniach i doświadczyliśmy problemów z tym tematem związanych. Wiele godzin nagrań w plenerze i wieczorny montaż, to było to czego oczekiwałam. Poznaliśmy podstawy trudnej sztuki filmowego reportażu. Krystian prowadził zajęcia z wielką pasją i oddaniem. Serdeczne podziękowania dla utalentowanego Krystiana.

Filmowanie lustrzanką cyfrową w praktyce - wrażenia

fot. Krystian Bielatowicz

Pociąga mnie sztuka filmowania i chcę dalej zgłębiać jej tajniki. Rok temu w kwietniu rozpoczęła się moja fotograficzna przygoda z Akademią Nikona.
Moje wielkie uznanie dla wspaniałych wykładowców.
Serdecznie pozdrawiam.
Janina Kmiecik – uczestnik warsztatów

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze