Lustrzanki amatorskie – Kraków, 20 października 2011

Czy Dawid może wygrać walkę z Goliatem? Odpowiedź na to pytanie jest bardziej złożona, ale na pewnych polach fotografii Dawid jest bezkonkurencyjny!

fot. Michał Leja

Takimi polami może być na przykład fotografia weekendowo-urlopowa. Każdy z nas lubi uwieczniać niezwykłe chwile i krajobrazy podczas wypoczynku, ale nie każdy ma ochotę dźwigać kilogramy sprzętu.

fot. Michał Leja

Wtedy z pomocą przychodzi klasa sprzętu zwana potocznie amatorską. Jakością obrazu nie ustępuje lustrzankom zawodowym, a wygrywa z nimi wagą i rozmiarami.

fot. Michał Leja

Niezależnie od tego, czy fotografujemy lustrzanką amatorską, czy profesjonalną są akcesoria, które po prostu posiadać trzeba. Jednym z nich jest solidny statyw, drugim filtr polaryzacyjny.

fot. Michał Leja

Paweł Duma, który poprowadził zajęcia skutecznie przekonał słuchaczy o tym, że rzeczywistość dla naszych lustrzanek jest szara.

fot. Michał Leja

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kursy i warsztaty znajdujące się w ofercie Akademii Nikona! Już niedługo: Mój własny styl w fotografii z Markiem Straszewskim! Szczegóły tutaj.

 

 

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze