Street Photo!

O tym jak fotografować życie uliczne, opowiedział Michał Leja na webinarze Akademii Nikona.Zajęcia przyjęły tę formę przez wzgląd na obecną sytuację epidemiologiczną, ale uczestnicy znaleźli czas na zrobienie kilku kadrów (była to praca indywidualna w przerwie między sesjami webinaru) i przysłali je do wykładowcy. Michał na żywo omawiał efekty pracy i obrabiał zdjęcia w programie graficznym. 📸 💻

fot. Michał Leja

Warszawa ma wiele oblicz. Nie jest prosto je uchwycić. Nie oznacza to jednak, że nie warto próbować. Wprost przeciwnie! Należy i to do skutku! W ostatni weekend września w Stolicy odbyły się warsztaty Street Photo prowadzone przez Michał Leję. Grupa entuzjastów zmierzyła się z niełatwym zadaniem sfotografowania warszawskich ulic. Mając do dyspozycji różnorodną architekturę i tętniące życiem lokalizacje uwieczniali na zdjęciach Warszawiaków. Jak im poszło? Zobaczcie w naszej galerii!

fot. Sylwia Małachowska
fot. Kamil Kubacki
fot. Sylwia Małachowska
fot. Michał Leja
fot. Michał Leja
 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze