Nad morzem możesz więcej!
Akademia Nikona czeka na Ciebie nad Bałtykiem!

Nowość w naszej ofercie szkoleniowej — wypoczynek nad Bałtykiem plus zdobywanie wiedzy! Specjalna edycja łączącą bestsellerowe zajęcia z Twoim urlopem. Rano zyskaj nową wiedzę fotograficzną, a po południu zrelaksuj się na plaży lub odwrotnie :) Nad morzem możesz więcej!

Kursy fotografii

Fotografuj lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami! Nasze szkolenia uczynią fotografowanie ekscytującym! Nauczysz się jak robić dobre zdjęcia. Kursy są najskuteczniejszym sposobem nauki, blisko 10 razy efektywniejszym niż samodzielne czytanie instrukcji i książek. Możliwości uczenia się od doświadczonego nauczyciela i zadawania na bieżąco pytań nie da się zastąpić wiedzą „internetową”.

Warsztaty fotograficzne

Dowiedz się, jak robić zdjęcia! Poznać teorię i praktykę fotografowania dowolnych tematów - street (beach) photo, krajobraz, portret, noc? Masz ambicje artystyczne? Chcesz wiedzieć, widzieć i umieć coraz więcej? Skorzystaj z tej oferty - profesjonaliści nauczą Cię jak fotografować!

Zyskaj

  • Łącząc szkolenia z wypoczynkiem, oszczędzasz koszty
    — za hotel i transport płacisz tylko raz.
  • Szkolenia odbywają się w Jastarni, nieopodal plaży — dzięki temu czas wolny wykorzystasz na plażowanie i pozytywny wpływ jodu.
  • Kursy są najskuteczniejszym sposobem nauki, blisko 10 razy efektywniejszym niż samodzielne czytanie instrukcji i książek.
  • Po warsztatach zaczniesz patrzeć na świat trochę inaczej – bardziej jak fotoreporter. Zarazem będziesz już mieć niezwykle cenne praktyczne umiejętności, pozwalające pracować w trudnych warunkach, szybko podejmować decyzje i wyławiać z natłoku obrazów najważniejszy detal.
  • Szkolenia fotograficzne z pewnością dodadzą blasku Twojej rodzinie na pięknych zdjęciach z wakacji! ;)