I co ja mam zrobić z wolną niedzielą?

Weź niedzielę w swoje ręce!

W tę niedzielę możesz więcej.

Niedziela to czas na odpoczynek, restart. Z nami możesz spędzić ją tak, że rozwiniesz swoje kompetencje. Jeśli zdecydujesz się przyjść z rodziną, przyjaciółmi – zyskasz rabat – napisz do nas, a otrzymasz ofertę specjalną. Zyskasz też coś więcej: paczkę zgromadzoną wokół jednego tematu zainteresowań. Tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz. Zapoznaj się z naszą ofertą dydaktyczną i zaplanuj naukę z liderem, znaną marką, szkołą dla wszystkich fotografujących – Akademią Nikona.

Kursy fotografii

Dla każdego początkującego fotografa, który w miarę swoich postępów zaczyna świadomiej oceniać własne zdjęcia. Widzi, że sukces tylko w części zależy od sprzętu – autorem dobrej fotografii jest człowiek, nie aparat. Fundament dla każdej fotografującej osoby tworzą kursy: Podstaw Fotografii i Obsługi Lustrzanki. Te kursy najczęściej organizujemy w weekend, w szczególności w niedziele.

Warsztaty fotograficzne i Masterclass

Dla wszystkich kochających fotografię, niezależnie od wieku i marki posiadanego aparatu. Organizujemy je zazwyczaj w weekend. W przypadku wybranych masterclass w niedzielę jest wspólny obiad oraz posumowanie zajęć i wręczenie dyplomów. Pejzaż fotograficzny. Fotografia z podróży. Makroprzestrzenie.  Fotografia ślubna, dziecięca i noworodkowa – to tylko niektóre z tematów prowadzonych przez naszych mistrzów fotografii. Jesteś fotografem żądnym nowych wyzwań? Szukasz nowych, inspirujących spojrzeń na stare tematy? Chczesz robić wyróżniające się zdjęcia? Nie tylko patrzeć, ale POSTRZEGAĆ? Jeśli tak – Akademia Nikona jest dla Ciebie!

inset-tips

Gdy dzieje się w Twoim mieście?

Poinformuj nas, gdy w Twoim mieście dzieje się coś niezwykłego! Nasi wykładowcy chętnie przyjadą to sfotografować podczas zajęć. Zazwyczaj „podpinamy się” pod takie wydarzenia jak festiwale, pokazy, żywe wystawy plenerowe. Interesują nas wszelkie okazje integrujące ludzi, gdy nawiązują się relacje i przeżywane są emocje. Daj znać!

Wykładowcy
Akademii Nikona
 

Wykładowcy naszej Akademii to profesjonaliści, otwarci i doświadczeni ludzie. Pod okiem takich osobowości łatwo i szybko zdobywa się wiedzę. Realizują swoje autorskie programy, oparte na wieloletnim doświadczeniu edukacyjnym. Każdy też chce i umie zaszczepić Uczestnikom autentyczną pasję fotografowania. Trofea Uczestników publikujemy na naszym blogu, nasi absolwenci częściej i skuteczniej biorą udział w konkursach fotograficznych.

Partnerzy