Fotografia dziecięca – Warszawa, 17 marca 2013

Kilka słów po warsztatach…

fot. Robert Pawłowski

Mili Przyjaciele Akademii Nikona!

fot. Michał Leja

W minioną niedzielę w Warszawie odbyły się warsztaty  z zakresu fotografii rodzinnej i dziecięcej. Uczestnicy przekonali się, że najlepsze fotografie rodzinne to przede wszystkim wynik pozytywnego podejścia i zabawy, a spontaniczność dziecka jest możliwa do uchwycenia tylko w przypadku dobrego kontaktu z fotografowanymi.

fot. Michał Leja

Oprócz tego ćwiczyliśmy zasady kompozycji, optymalne ustawienia aparatów, pracę ze światłem w ciężkich warunkach oświetleniowych, a także sporo mówiliśmy o zdjęciach fotografów dziecięcych i potrzebie i skutkach ich przeglądania i obserwacji.

fot. Michał Leja

Ekipa naszych Warsztatowiczów była bardzo złożona i o dziwo tym razem nie zdominowały jej kobiety. Jest to najlepszy dowód na to, że fotografia rodzinna nie jest wyłącznie domeną płci piękniejszej.  Dodatkowo w zajęciach udział wzięło dwoje dzieci w brzuchach u swoich mam! Chcąc nie chcąc – pasję fotografowania mają już we krwi 🙂

fot. Robert Pawłowski

Dziękuję Asi, Ani, Beacie z Małgosią w brzuszku, Michałowi, Markowi i Robertowi za przybycie i pouczającą zabawę.

fot. Robert Pawłowski

A wszystkich Was już teraz zapraszamy na kolejne edycje.

Aleksandra de Soleil


 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze