14 lat

Ostatnie 14 lat zmieniło w fotografii wszystko. Z dziedziny sztuki stała się bardziej dostępnym środkiem wyrażania emocji każdego z nas. Gdy doświadczasz czegoś wyjątkowego, masz jeden odruch. Wyciągasz aparat. Cieszymy się, że już osób wyjęło swój aparat na zajęciach Akademii Nikona :)

Jak powstała Akademia?

Stworzyliśmy Akademię Nikona w 2009 roku po rynkowym sukcesie podręczników „Radość fotografowania” i „Kadruj z głową”. Czuliśmy wtedy i wiemy dziś, że człowiek staje się coraz lepszy w tym, co robi z radością i z zachwytem. Nauka z zachwytem przynosi też dodatkową korzyść: rozwój kompetencji. Ten z kolei generuje sukces.

Wielu nas wybrało...

Ktoś dla pasji, ktoś dla przygody i egzotyki, inny po prostu dla wiedzy o lepszym fotograficznym życiu. Część została już zawodowymi fotografami, część na warsztatach poznała swego życiowego partnera. To wszystko daje nam moc do dalszych działań.

Dlaczego „Akademia”?

Starożytni Grecy, zakładając pierwszą Akademię, wiedzieli, że musi to być miejsce spokojne i odosobnione – takie, w którym nic nie rozprasza osób pragnących zgłębiać mądrość. I my dziś wyrywamy Was z domu, z pracy, abyście poznali nasze wartości: wiedzę, relacje, piękno, przygodę, rozwój, inspirację i kadry marzeń. Abyście doświadczyli detoksu od online’u.

Wykładowcy

Wykładowcy naszej Akademii to profesjonaliści, ale co bardzo ważne, ludzie bez zadęcia. Pod okiem takich osobowości łatwo i szybko zdobywa się wiedzę. Realizują swoje autorskie programy, oparte na wieloletnim doświadczeniu edukacyjnym. Ukończenie zajęć wiąże się z otrzymaniem dyplomu. Trofea Uczestników publikujemy na naszym blogu.

Dlaczego „Nikona”?

Każda edukacja potrzebuje wsparcia. Jeśli nie państwowego, to ze strony firmy–Inwestora. W naszym przypadku jest to Nikon Europe B.V. Dodatkowo mamy też Partnerów, którzy zapewniają nam kompatybilny do aparatu fotograficznego sprzęt, potrzebny każdemu, kto poważnie myśli o fotografii.

Co robimy?

Prowadzimy szkolenia przede wszystkim dla amatorów chcących poznać swój aparat, osób zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, ale także dla profesjonalistów, którzy chcą wypróbować zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. W ramach swojej działalności prowadzimy webinary, kursy, warsztaty i masterclass. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań, oczekiwań i poziomu zaawansowania, a także od systemu sprzętu.

Zapraszamy wszystkich!

  sm-home-fb-group sm-home-fb-group-44
Grupa Akademii Nikona na 
Facebooku to miejsce dyskusji 
o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii 
na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
 

Partnerzy