JESTEM AMBASADOREM

Nowy program Akademii Nikona dla miłośników fotografii.

„JESTEM AMBASADOREM” powstał z myślą o pasjonatach, dla których fotografia jest nieodłącznym elementem ich życia, które, nieustannie starają się doskonalić swoje umiejętności i przekazywać wiedzę innym. Nie są zawodowymi fotografami, ale wyróżnia ich oddanie tej wyjątkowej dziedzinie sztuki. To właśnie z nimi będziecie mogli spotkać się na platformie Akademii Nikona, na której podzielą się swoimi doświadczeniami i opisami autorskich projektów. Nie zabraknie również informacji o umiejętnościach zdobytych na kursach, warsztatach i fotoekspedycjach.

Do pierwszej edycji programu „JESTEM AMBASADOREM” Akademia Nikona zaprosiła trzy wyjątkowe osoby – Maurę Ładosz, Anię Pińkowską oraz Weronikę Madejską.

Maura Ładosz z zawodu jest scenarzystką telewizyjną, związaną z firmą producencką ATM Grupa. Dotychczas uczestniczyła w czterech warsztatach Akademii Nikona i jednej fotoekspedycji. Na świat patrzy przez pryzmat Nikona D7000. Przykłady jej prac możecie zobaczyć na autorskiej stronie www.mauraladosz.com.

Maura Ładosz

Ania Pińkowska – fotograf, życiowy wędrowiec. Pochodzi z Łodzi, obecnie mieszka w Warszawie. Wcześniej na dłużej gościła w Krakowie, Wrocławiu i Jeleniej Górze. Pracuje w dziale marketingu on-line, a w wolnym czasie robi zdjęcia, podróżuje, prowadzi bloga i walczy o… wydłużenie doby – 24 godziny to dla niej zdecydowanie za mało. Jako fotograf działała w kolektywie Bubble Factory. Od czasu przeprowadzki do stolicy, tworzy głównie na własną rękę. Na co dzień fotografuje Nikonem D700 Najbardziej lubi portrety i obiektywy o ogniskowej 85 mm. Prace Ani możecie zobaczyć na stronie www.aniapinkowska.com.

Ania Pińkowska

Weronika Madejska to szesnastoletnia autorka poczytnego bloga kulinarnego www.natchniona.pl. Znajdziecie tu masę przepisów na pyszne dania bezglutenowe oraz bogaty wybór równie wysmakowanych zdjęć. W 2011 r. Weronika została nagrodzona przez portal Onet. statuetką „Blog Roku” w kategorii tematycznej TEEN. Na co dzień uczennica szczecińskiego liceum. Miłość do zdjęć obudziła w niej pasja kulinarna i chęć uwiecznienia swoich wyjątkowych wypieków. Weronika stopniowo zgłębia tajniki fotograficznej wiedzy. Dzięki Akademii Nikona chce doskonalić umiejętności. Swoje prace tworzy przy pomocy lustrzanki Nikon D5000.

Wronika Madejska

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze