Makroprzestrzenie – Pokrzywnik, 10-12 czerwca 2016

Jak Kraj długi i szeroki wszędzie znajdą się jakieś kwiaty do sfotografowania. A kto jest najlepszym przewodnikiem przez łąki i lasy? No kto? Magda Wasiczek oczywiście!
Rzućcie okiem jak było ostatnio i dołączcie do nas na kolejnych edycjach!

fot. Ina Derkacz

fot. Ina Derkacz

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

fot. Ina Derkacz

fot. Ina Derkacz

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

fot. Ina Derkacz

fot. Ina Derkacz

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

Akademia Nikona poleca się na przyszłość!

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze

4 myśli nt. „Makroprzestrzenie – Pokrzywnik, 10-12 czerwca 2016

  1. Pierwszy raz miałam okazję być na warsztatach przygotowanych przez Akademię Nikona i muszę od razu powiedzieć, że na pewno nie ostatni. Były to jedne z ciekawszych warsztatów w jakich miałam okazję uczestniczyć. Świetna atmosfera, ludzie i miejsce. Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas, nie tylko towarzysko, ale przede wszystkim warsztatowo. Dziękuję Magdzie za to, że potrafiła stworzyć tak wspaniała atmosferę, za przekazanie mi swojej wiedzy i za cierpliwość w odpowiadaniu na kolejne pytania. Sporo się nauczyłam i dowiedziałam. Jeszcze się spotkamy! Pozdrawiam wszystkich 🙂

  2. Lubię fotografować przyrodę. Szczególnie mikroprzestrzeń. Jednak nie jestem na tyle zaawansowanym użytkownikiem żeby zrobić zdjęcie idealne. Na szczęście mam niezawodny Lightroom w którym mogę poprawić niedociągnięcia. Ostatnio przerobiłam dobry kurs wideo na stronie eduweb. I muszę przyznać, że program jest bardzo przydatny. Wcześniej samodzielnie go nie rozumiałam. Ale kurs wideo pomaga.