Nowe warsztaty fotografii ślubnej – Akademia Nikona zaprasza na dzień otwarty z WhiteSmoke Studio!

Już 22 lipca zapraszamy na spotkanie z nowymi wykładowcami Akademii Nikona – Dorotą  Kaszubą i Michałem Wardą z WhiteSmoke Studio. Jesienią poprowadzą oni warsztaty fotografii ślubnej i portretu. W trakcie dnia otwartego odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tych szkoleń.

Swoją wiedzą służy również Wiktor Sobolewski, zajmujący się w Nikon Polska produktami zawodowymi – w trakcie spotkania będzie dostępny sprzęt marki Nikon, mający zastosowanie w studyjnym podejściu do portretu i fotografii ślubnej.

fot. WhiteSmoke Studio

Dorota Kaszuba i Michał  Warda dołączyli do grona wykładowców Akademii Nikona, projektu edukacyjnego Nikon Polska. Zawodowo zajmują się fotografią od dziesięciu lat, od pięciu tworzą team WhiteSmoke Studio. Sercem związani z reportażem, który z powodzeniem przenoszą na grunt fotografii ślubnej. Miłośnicy fotografii ulicznej i podróży – wolny czas najchętniej spędzają na eksploracji największych światowych aglomeracji z aparatem w dłoni. Doświadczenie w fotografii portretowej zdobywali, pracując dla prasy i agencji reklamowych. Publikowali między innymi w następujących tytułach: „Rzeczpospolita”, „Zwierciadło”, „Wprost”, „Sens”, „Gala, „Viva”, „Joy!”, „Samo Zdrowie”. Włoski Magazyn „JM: JUST MARRIED” dwa lata z rzędu uznał ich za jednych z najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Są laureatami licznych konkursów organizowanych przez WPJA i ISPWP.

fot. WhiteSmoke Studio

Już jesienią poprowadzą  w Akademii Nikona warsztaty: dwa fotografii ślubnej i jeden poświęcony portretowi.Pierwszy z warsztatów  – Fotografia Ślubna – jako połączenie reportażu i portretu z umiejętnością prowadzenia biznesu, skierowany jest do entuzjastów fotografii chcących poszerzyć horyzonty i poznać  fotografię ślubną od podstaw.

Na drugi warsztat –  Reportaż Ślubny – w całości poświęcony trudnej sztuce reportażu ślubnego, zapraszamy fotografów, którzy mają doświadczenie w fotografii ślubnej lub prasowej.

W trakcie warsztatów Portretu Dorota i Michał pokażą wam, jak w praktyce wykorzystać zastane światło i przestrzeń, by niezależnie od warunków wykonać dobry portret. Będzie okazja zapoznać się z profesjonalnym oświetleniem studyjnym wykorzystywanym przez nich w pracy zawodowej.

fot. WhiteSmoke Studio

Wszystkich zainteresowanych warsztatami i sprzętem firmy NIKON zapraszamy na dzień otwarty 22 lipca do STUDIO BANK, ul. Daniłowiczowska 18 B, 00-093 Warszawa. Spotkanie ma charakter nieformalny – Dorota i Michał z WhiteSmoke Studio oraz Wiktor Sobolewski z Nikon Polska są do dyspozycji w godzinach 13–19, by odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z warsztatami oraz produktami Nikona.
Pokaż Lokalizacje na większej mapie

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze