Promocja na 9 urodziny empikfoto.pl

W ramach konkursu na 9 urodziny empikfoto.pl przygotowaliśmy dla Was specjalny rabat 5% na hasło empikfoto. W promocji biorą udział wszystkie kursy i warsztaty w Akademii Nikona dostępne w aktualnej ofercie na stronie www.akademianikona.pl. Jednocześnie możecie też skorzystać z promocyjnej oferty First Minute, gdzie wystarczy zamówić szkolenie przynajmniej z czterotygodniowym wyprzedzeniem. Powyższe oferty promocyjne można łączyć!

Aby skorzystać z oferty urodzinowej Empik Foto wystarczy podczas składania zamówienia wpisać hasło: empikfoto w miejscu kodu rabatowego. Kod rabatowy można wykorzystać wielokrotnie, ale jest ważny tylko do 30 września 2013. Uwaga! Na zajęcia jest ograniczona liczba miejsc, więc decyduje kolejność złożonych zamówień. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z Regulaminem Akademii Nikona.

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze