Warsztaty Fotografii Mody w Akademii Nikona

fot. Anna Domaszczyńska

Warsztaty przerosły moje oczekiwania. Merytorycznie, rzeczowo, konkretnie, a przy tym… domowo i przyjaźnie! Ogrom wiedzy, doświadczenia od Prowadzącej Warsztaty – Sylwii Kiertowicz oraz wszystkich zaangażowanych w organizację Warsztatów (asysta, sprzęt, obsługa – wielkie „WOW!”), sprawił, że świat fotografii mody stał się dla mnie jeszcze bliższy i rozbudził jeszcze większą chęć poznawania tej dziedziny.

Teoria poparta częścią praktyczną świetnie się uzupełniły… i uzupełniły również portfolio warsztatowiczów o wspaniałe nowe kadry, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Ciekawie i efektywnie spędzony czas (zdecydowanie za szybko upłynął ;)). Polecam każdemu! 10/10″

Paulina

fot. Paulina Wojciuk

Pierwsze warsztaty fotograficzne. Trochę stresu, a okazało się niepotrzebnie. Cały dzień z mocą inspiracji z Akademią Nikona. Można samemu się kształcić oraz praktykować fotografię przez długi czas, a czasem wystarczy przyjść na warsztaty z odpowiednimi ludźmi i wynieść znacznie więcej. Ogromne podziękowania dla wspaniałej prowadzącej – Sylwii Kiertowicz, za pokazanie innej perspektywy na świat mody w fotografii. Rozmowy, ujęcia, współprace, tricki, polecenia, zasady, a może ich brak? Wszystko to w kilka godzin, wyjątkowych godzin. Dla tych co się wahają i co są już pewni, polecam uczestnictwo w warsztatach fotograficznych z Akademią Nikona. Inwestycja w swoją pasję to najlepsza inwestycja <3

Zuza

fot. Agata Bobel

Dużo przydatnych tipów – zwłaszcza jeśli chodzi o organizację sesji. Do prezentacji, która została przesłana po zajęciach często zaglądam i naprawdę się przydaje. Było super!

Agata

Zajęcia z Sylwią to fotograficzny must-be! Wspaniale poprowadzony wykład oraz konkretna i bardzo merytoryczna część praktyczna. Sylwia odpowiada na wszystkie pytania, nic nie ukrywa i dzieli się swoją historią. Cudowne spotkanie, wyniosłam bardzo wiele i zmotywowało mnie do dalszej pracy w zakresie fotografii mody! Polecam mocno!

Marta

To szkolenie jest dostępne w 1 terminie w 1 mieście.
I ty przeżyj niezapomnianą fotograficzną przygodę z Akademią Nikona.
 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze