Warsztaty fotografii ślubnej – Warszawa, 26-27 marca 2011

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. O tym jak podejść do tego tematu we właściwy dla profesjonalisty sposób dowiedzieli się uczestnicy warsztatów fotografii ślubnej prowadzonych przez niezrównany duet, Dorotę  i Michała – WhiteSmoke Studio.

www.WhiteSmokeStudio.com

Spotkaliśmy się w warszawskim hotelu Sheraton, w którego niezwykłych wnętrzach odbyło się kilkanaście zaaranżowanych sesji.

www.WhiteSmokeStudio.com

fot. Katarzyna Pawlica

www.WhiteSmokeStudio.com

Piękna pogoda sprawiła, że zdjęcia plenerowe wypadły naprawdę wyjątkowo!

www.WhiteSmokeStudio.com

www.WhiteSmokeStudio.com

www.WhiteSmokeStudio.com

Poza zajęciami praktycznymi uczestnicy warsztatów konsultowali z prowadzącymi swoje portfolio.

fot. Michał Leja

Czasami nie było lekko 😉

fot. Katarzyna Pawlica

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach, a prowadzącym za worek nieocenionych porad i znakomicie poprowadzone zajęcia!

Zapraszamy na pozostałe kursy i warsztaty z oferty Akademii Nikona!

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze

Jedna myśl nt. „Warsztaty fotografii ślubnej – Warszawa, 26-27 marca 2011

  1. Gorąco polecam warsztaty reportażu ślubnego z WhiteSmoke 🙂 Dorota i Michał mają niewątpliwie talent nie tylko do robienia zdjęć ale również do dzielenia się swoją wiedzą. Aż chce się do nich wracać i chłonąć coraz to nowsze tajemnice zawodu fotografa ślubnego. Przy nich wszystko jest proste, w zasięgu ręki. Trzeba tylko chcieć ale trzeba też mocno nad sobą pracować. To warsztaty dla tych, którzy poszukują swojego stylu. Gwarantuje Wam – na pewno wyjdziecie usatysfakcjonowani!