Kurs obsługi programu NIKON CAPTURE NX2 – Warszawa, 10 marca 2011

Proces tworzenia fotografii to nie tylko moment wciśnięcia spustu migawki, ale i postprodukcja w komputerze. Obróbka ta nie musi być żmudna. Możemy część zadań przenieść do aparatu, na przykład konwersję do trybu monochromatycznego. Musimy jednak pamiętać, że ustawienia te będą prawidłowo interpretowane tylko i wyłącznie przez oprogramowanie firmowe Nikon, takie jak program do obróbki plików NEF – Capture NX2.

fot. Michał Leja

Akademia Nikona zapewnia swoim kursantom kompleksową ofertę szkoleń. Od obsługi lustrzanek i lamp błyskowych do oprogramowania.
I to właśnie program Nikon Capture NX2 był głównym bohaterem spotkania, które odbyło się 10-go marca w Warszawie.

fot. Michał Leja

Zajęcia poprowadził nasz Człowiek-Orkiestra: Paweł Duma! 🙂

fot. Michał Leja

Uczestnicy dowiedzieli się jak skutecznie i bez zbędnej straty czasu zaimportować pliki z karty do komputera. Prowadzący omówił również bardzo dokładnie wszystkie narzędzia jakimi dysponuje Nikon Capture NX2.

fot. Michał Leja

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kursy i warsztaty znajdujące się w ofercie Akademii Nikona!
Już niedługo: Esej fotograficzny i cyfrowa ciemnia w praktyce prowadzona przez Tomasza Tomaszewskiego! Szczegóły tutaj

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze

Jedna myśl nt. „Kurs obsługi programu NIKON CAPTURE NX2 – Warszawa, 10 marca 2011

  1. Witam
    Dziękuję bardzo. Po kursach Nikona: Capture NX i drukowania kupiłem drukarkę Epsona (2880), papiery Epson. Korzystając z programu Capture NX i zdobytej wiedzy drukuję samodzielnie. Czekam na monitor Eizo. Pozdrawiam członków Akademii Nikona, szczególnie Pana Dumę
    Wojciech Henschke