Szkolenie indywidualne na godziny

Indywidualne szkolenie fotograficzne to najskuteczniejszy sposób dostosowania programu do Twoich potrzeb. Warsztat może się odbyć w dowolnie wskazanym miejscu lub w wersji online. A może chcesz przeszkolić się w kameralnej grupie wspólnie z przyjaciółmi lub współpracownikami ? Jak najbardziej  jest to możliwe! Wypełnij ankietę a my przygotujemy program uszyty na miarę! 

Zajęcia indywidualne w Akademii Nikona to świetna propozycja dla Ciebie lub twojej firmy. Poza oczywistym aspektem praktycznej wiedzy fotograficznej jest to również wspaniała okazja do niebanalnego spędzenia czasu.

 Każdy pracodawca wie, że warto inwestować w podniesienie kwalifikacji swoich kadr. Rozwój dający pracownikowi satysfakcję, zwłaszcza taki, który jest zgodny z jego pasją i zainteresowaniami – to inwestycja najlepsza z możliwych. Uczestnicy szkoleń Akademii Nikona uczą się fotografii od najlepszych: cenionych specjalistów w swoich dziedzinach, a przy tym doświadczonych wykładowców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

 

 
Obrazek Akademia Nikona
 
 
Obrazek Akademia Nikona
 
 
 

Skontaktuj się z nami

Tych informacji potrzebujemy, aby przygotować dla Ciebie właściwy program warsztatu.
Jeśli nie masz ochoty na wypełnianie teraz ankiety, zapytamy o to w rozmowie telefonicznej.

Wiadomość została wysłana poprawnie.
Na Twoją skrzynkę wysłaliśmy jej kopię.