Paweł Duma

…człowiek niesamowity: zafascynowany swoim zawodem fotografa i trenera nawet takich laików jak ja. Jest ukierunkowany na przekazanie wiedzy, robi to artystycznie, z pasją, nie zrażają go warunki atmosferyczne…

 

Paweł Duma fotografią zajmuje się od ponad 25 lat, popularyzacja tej dziedziny sztuki jest jego sposobem na życie. Od 6 roku 2007 jest ekspertem firmy Nikon. Pierwszy polski fotograf, który uzyskał certyfikat Digigraphie firmy Epson. Jest współautorem książek „Kadruj z Głową” i „Radość Fotografowania”. Z Akademią Nikona jest związany od samego początku jej istnienia. Poza nauczaniem jest czynnym zawodowo fotografem i dziennikarzem (wcześniej audycje radiowe, obecnie program w telewizji internetowej - Fotograficzny Program Bez Nazwy).

Wywiad z Pawłem Dumą

Prywatnie pasjonat podróży bliskich i dalekich w towarzystwie nieodłącznego aparatu fotograficznego. Współpracował z wieloma agencjami, studiami fotograficznymi oraz międzynarodowymi koncernami. Specjalizuje się w fotografii reportażowej i ilustracyjnej. Posiada szerokie doświadczenie w fotografii studyjnej. 

Strona autorska: www.pawelduma.com.

 


 

Prowadzone
zajęcia