Paweł Brzozowski

Fotograf z wieloletnim stażem. Licencjonowany pilot drona, rekomendowany fotograf Google, fotoedytor strony głównej Onet.pl

Fotograf z wieloletnim stażem,
w magiczny świat fotografii wszedł już jako dziecko i aż do tego czasu traktuje to przede wszystkim jako pasję. Należy do tej grupy fotografujących, która zna zapach odczynników chemicznych potrzebnych przy wywoływaniu filmów czy odbitek, umie korzystać z powiększalnika, wie co to koreks czy „machaczka”. Równocześnie za pan brat z najnowszymi konstrukcjami aparatów bezlusterkowych, obeznany z bezkompromisową optyką oraz innymi akcesoriami fotograficznymi, pozwalającymi wykonywać zdjęcia w każdych warunkach.

Licencjonowany pilot drona,
uprawnienia państwowe do pilotowania platform bezzałogowych UAVO VLOS, nadane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Pozwala to wykonywać zlecenia komercyjne i latać w miejscach, gdzie jest to zabronione dla amatorów.

Rekomendowany fotograf Google,
pasjonujący się virtual reality, tworzeniem panoram sferycznych (360°) oraz wirtualnych wycieczek, pokazując realny świat w wirtualnej rzeczywistości. Korzysta z kamery sferycznej o najwyższych parametrach, która jest w stanie ująć wszystkie niespodzianki i całe piękno obrazu 360°.

Operator kamery oraz montażysta filmowy, absolwent WRFiTV Bielsko-Biała, na kierunku „Realizacja filmowa i telewizyjna”. Doświadczenie w pracy na najnowszej generacji sprzęcie, zarówno studyjnym jak i broadcastowym, z zaawansowanymi urządzeniami i systemami stabilizacji obrazu, umożliwiającymi niezwykle płynne rejestrowanie najbardziej dynamicznych scen. Profesjonalne kamery oraz osprzęt nie mają przed nim tajemnic, podobnie jak oprogramowanie do montażu, color gradingu i efektów.

Fotoedytor strony głównej Onet.pl,
największego polskiego portalu. Strony Onetu, na których jest odpowiedzialny za wybór i edycję zdjęć, odwiedza miesięcznie ponad 21 mln realnych użytkowników, czyli ponad 78% wszystkich polskich internautów, generując ponad 3,2 miliarda odsłon.