Akademia jest LIVE!

Jednym z naszych pomysłów przy okazji obchodów dziesięciolecia Akademii było przeprowadzenie sesji LIVE z naszymi followersami na portalu Facebook. Zaplanowaliśmy pięć spotkań: Z fotografką kulinarną – Kingą Błaszczyk-Wójcicką, z naszym najaktywniejszym wykładowcą – Pawłem Dumą, z ambasadorem Nikona – Grzegorzem „Momentem” Płaczkiem, z naszymi Partnerami (w formie prezentownika świątecznego) oraz z Pawłem Charą – o podróżach, o przyrodzie i fotografii. W tym poście znajdziecie linki do wszystkich retransmisji. Miłego oglądania!

Zapraszamy na rozmowę z wyjątkowym fotografem, podróżnikiem i przyrodnikiem – Pawłem Charą! Zadawajcie pytania w komentarzach pod tym wideo!

Opublikowany przez Akademia Nikona Środa, 18 grudnia 2019
Podróż sposobem na życie – Paweł Chara

Dobry Wieczór! Dzisiaj porozmawiamy o pomysłach na świąteczny prezent dla fotografa!Będzie o sprzęcie, będą porady.Przejdziemy kompletny workflow fotografa, a wesprą nas w tym:Nikon,Manfrotto PolskaFocus Nordic z marką LexarWacomEizo PolskaEpsonCEWE

Opublikowany przez Akademia Nikona Wtorek, 3 grudnia 2019
Poradnik prezentowy Partnerów Akademii

Zapraszamy na LIVE z Ambasadorem Nikona i wykładowcą Akademii Nikona – Grzegorzem Momentem Płaczkiem. Zadawajcie pytania, komentujcie!

Opublikowany przez Akademia Nikona Sobota, 19 października 2019
Ambasador Nikona – Grzegorz Moment Płaczek

Dzisiaj naszym gościem jest Paweł Duma! Zadawajcie pytania, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie ?

Opublikowany przez Akademia Nikona Czwartek, 29 sierpnia 2019
Paweł Duma – o sprzęcie i nie tylko

Zapis LIVE z Kingą Błaszczyk-Wójcicką (Greenmorning.pl). Rozmawiamy o kompozycji w fotografii i nie tylko❗Kr@lowa_kompozycji!

Opublikowany przez Akademia Nikona Środa, 24 lipca 2019
Smakowite zdjęcia z Kingą Błaszczyk-Wójcicką
 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze