Najlepiej uczyć się zimą!

Tej zimy wszystkie nasze kursy, organizowane w różnych miastach, są tańsze
o 150 PLN
. A jeśli zdecydujesz się wykupić kurs Akademii Nikona na prezent
bliskiej osobie
– dostaniesz od nas dodatkową niespodziankę:
kupon* uprawniający do darmowego wydruku
100 zdjęć
10 × 15 cm w sieci Fotojoker.

*) Regulamin otrzymania kuponu:1. Oferta obowiązuje od 20.11 do 31.12.2011 r. i dotyczy kursów Akademii Nikona organizowanych od 1.01 do 31.03 2012 r.

2. Klient, który zakupi kurs Akademii Nikona na prezent bliskiej osobie, otrzymuje jeden kupon promocyjny upoważniający do zamówienia stu zdjęć Format 10 Linia Standard bezpłatnie w sieci Fotojoker. Wartość niespodzianki 49 PLN (koszt odbitek) + 4,49 PLN (realizacja sesji).

3. Akademia prześle kupon do Klienta przesyłką kurierską wraz z umową o organizację szkolenia.

4. Kupon aktywny jest tylko przez Internet (zamówienie z opcją „zamów przez Internet – odbierz w sklepie”). Pełna lista salonów znajduje się na stronie www.fotojoker.pl/lista-salonow.

5. Realizacja kuponu następuje w dniach 5.01–31.03.2011 r. W jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden kupon rabatowy. Kupon aktywuje się poprzez wpisanie w formularzu zamówień symbolu kodu rabatowego (widocznego na kuponie) w miejsce Kupon rabatowy. Jeśli Klient zamówi w zleceniu mniejszą liczbę zdjęć, różnica nie zostanie wypłacona.

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze