Podstawy fotografii wnętrz – Warszawa, 28 czerwca 2011

Akademia Nikona to nie tylko szkolenia dla amatorów, pasjonatów i zapaleńców fotografii szukających nowych wyzwań. Akademia Nikona to również kompleksowe, specjalistyczne szkolenia dla firm i grup zawodowych!

fot. Michał Leja

W Warszawie spotkaliśmy się na szkoleniu, którego zakres obejmował podstawy fotografii wnętrz, a grupą docelową byli architekci specjalizujący się w tej dziedzinie.

fot. Michał Leja

Zajęcia poprowadził niezawodny Paweł Duma, który poczęstował wszystkich sporą dawką wiedzy. Mówił o ekspozycji, kompozycji, znaczeniu statywu i zaletach obiektywów typu tilt & shift w fotografii architektury.

fot. Michał Leja

Jednym z pytań na jakie Paweł odpowiedział to co zrobić, gdy w fotografowanych pomieszczeniach jest za mało światła? Odpowiedź okazała się bardzo prosta: przyjść ze swoim! 🙂

fot. Michał Leja

Użytkownicy systemu Nikon mają do dyspozycji system CLS, który pozwala bezprzewodowo wyzwalać nawet kilkanaście systemowych lamp! Sterownikiem może być nawet lampa wbudowana w korpus aparatu marki Nikon!

fot. Michał Leja

Po potężnej dawce wiedzy każdy z uczestników mógł w praktyce sprawdzić jak to wszystko działa.

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kursy i warsztaty znajdujące się w ofercie Akademii Nikona!

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze

Jedna myśl nt. „Podstawy fotografii wnętrz – Warszawa, 28 czerwca 2011