Makroprzestrzenie z Magdą Wasiczek

Tradycją już jest, że co roku, wraz z Magdą Wasiczek, odwiedzamy Ziołowy Zakątek na Podlasiu. Nie inaczej było i w tym roku! Imponująca bioróżnorodność tego miejsca jest niesamowitym poligonem do ćwiczeń dla entuzjastów mikroświata! Zapraszamy do obejrzenia galerii zakulisowej!

fot. Michał Leja

Ranne ptaszki w Akademii Nikona❗Dobra fotografia wymaga poświęceń i również za to bardzo cenimy Uczestników oraz wykładowców naszych szkoleń ❤️. To wspaniali ludzie wrażliwi na piękno otaczającego nas świata.

fot. Michał Leja

Ostatni tydzień to bardzo intensywny czas w Akademii Nikona. Odbyły się dwie edycje Letniego fotografowania ptaków wodnych na żerowiskach z Piotrem Charą oraz Makroprzestrzenie z Magdą Wasiczek.

fot. Michał Leja

Dosłownie zanurzyliśmy się w przyrodzie i tuląc się do matki ziemi wchłonęliśmy to wszystkimi zmysłami.

Jeśli chcesz poczuć ten klimat, warto wstać przed słońcem❗Dlatego o 4 rano niejeden z nas był już dawno po pierwszej kawie. W takim towarzystwie i otoczeniu szybko budzimy się do życia. Dołącz do nas na kolejnych edycjach. Kadry życia czekają na Ciebie już o brzasku dnia.

Makroprzestrzenie – wydanie jesienne.

Magda Wasiczek, pod której skrzydłami fotografowali uczestnicy Makroprzestrzeni, tym razem zawitała wraz z Akademią Nikona na Warmię. Mając do dyspozycji wspaniałą przestrzeń i sprzyjającą skupieniu atmosferę grupa fotografów od świtu dzielnie przybierała najróżniejsze pozy, po to tylko, żeby sfotografować fascynujący mikro–świat. Zapraszamy na kolejne edycje – warto w skali makro!

fot. Ewa Bojanowska
fot. Róża Bachta
fot. Marcin Rzepliński
fot. Michał Leja
 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze