Rozumne opowiadania historii obrazem – Warszawa, 22-23 czerwca 2013

Której części ciała należy używać podczas fotografowania? Podpowiada Tomasz Tomaszewski!

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

Głowa jest najbardziej skomplikowanym narzędziem jakim pracuje fotograf. Można w jeden dzień nauczyć się obsługi aparatu, w drugi poznać zasady komponowania obrazu, lecz nauka myślenia, widzenia (nie patrzenia) i rozwój wrażliwości trwają latami.

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

Nasz Mistrz przez dwa dni wykładał o tym jak patrzeć, żeby widzieć. Słuchała go w skupieniu grupa osób, która mocno wzięła sobie do serca wszystkie porady.

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

To były wspaniałe dwa dni, podczas których opowieściom o otaczającym nas świecie nie było końca.

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy Akademii Nikona.

fot. Michał Leja

fot. Michał Leja

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i zapraszamy na kursy i warsztaty znajdujące się w ofercie Akademii Nikona!

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze

2 myśli nt. „Rozumne opowiadania historii obrazem – Warszawa, 22-23 czerwca 2013

  1. Witam prowadzącego wykłady oraz pozdrawiam uczestników kursu w przyszłym roku chyba się zapiszę do Was gdyż od dawna bawię sie we fotografię sam dochodzę do robienia zdjęć lecz głębokiej wiedzy nie mam za dużo. Przegladając Wasze zdjecia mam chęc do Was zawitać ale do m-ca bedę miał lustrzankę Nikona D 90 z 18-105 VR jak ją opanuje to w przyszłym roku z Wami się skontaktuje aby porzerzyć wiedzę foto jeszcze raz pozdrawiam cały zespół Mirosław Jabłoński Zakopane . Mam propozycję czy jest taka możliwość poprowadzić taki kurs w Zakopanem ????? pomieszczenie byłoby a spanie również ponieważ wynajmujemy pokoje gościnne. A ciekawych fotek u nas jest bardzo dużo pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi Mirosław