Akademia Nikona w Krakowie
Kursy, warsztaty i webinary fotograficzne

Ach, ten Kraków! Jako kopalnia pomysłów na zdjęcia jest niezawodny! Wykorzystujemy to w planowanowaniu naszych szkoleń fotograficznych. Kierujemy je przede wszystkim do amatorów chcących poznać swój aparat, osób zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, ale także do profesjonalistów, którzy chcą wypróbować zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów.

Kursy fotografii

Fotografuj lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami! Przekonaj się, że aby robić niesamowite zdjęcia, nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu. Nasze kursy fotograficzne prowadzą doświadczeni fotografowie, którym nieobce są tajniki tej sztuki, zarówno jeśli chodzi o stronę artystyczną, jak i techniczną. Nasze szkolenia uczynią fotografowanie ekscytującym!

Warsztaty fotograficzne

Dowiedz się, jak robić zdjęcia! Chcesz poznać teorię i praktykę fotografowania dowolnych tematów - portret, street photo, krajobraz, produkty na sprzedaż? Masz ambicje artystyczne? Chcesz wiedzieć, widzieć i umieć coraz więcej? Poznaj naszą ofertę warsztatów fotograficznych. Profesjonaliści nauczą Cię jak fotografować!

inset-tips

Gdy dzieje się w Twoim mieście?

Poinformuj nas, gdy w Twoim mieście dzieje się coś niezwykłego! Chętnie przyjedziemy to sfotografować podczas kursów i warsztatów. Zazwyczaj zatrzymujemy się w hotelu Novotel Centrum, który staje się naszą bazą wypadową na plenery w Krakowie. W Bochni realizowaliśmy naukę fotoreportażu industrialnego, a we wsi Jaworki w malowniczych Pieninach mamy bacówkę, do której od lat jeździmy fotografować Juhasów przy wypasie owiec. 

Masterclass 

Wyjątkowe i niezapomniane mistrzowskie warsztaty fotograficzne! Niepowtarzalna okazja do oceny Twojego portfolio oraz na spojrzenie na dany temat fotograficzny z rożnych punktów widzenia. Prowadzący to profesjonaliści najwyższej klasy, nietuzinkowe osobowości, znawcy i wielbiciele danych tematów fotograficznych. Program każdego masterclass odbiega od typowych ofert warsztatów fotograficznych: nie dowiesz się, jak należy podchodzić do danego tematu, ale jak podchodzi do niego Mistrz. Spodziewaj się przeformatowania umysłu... Na zajęciach masterclass często płyniemy pod prąd, a nawet więcej: próbujemy zawrócić rzekę kijem. To z pewnością możliwe, skoro sam Mistrz odnosi już w tej dziedzinie znaczące sukcesy. Weź udział w warsztatach i wyróżnij się!