Cóż za jesień!

Grzechem jest nie utrwalić tych kolorów, tego światła i tego nastroju! Jeśli masz problem z obsługą swojej lustrzanki odwiedź Akademię Nikona!

fot. Michał Leja

Nauczymy Cię wszystkiego co może się przydać podczas fotografowania pięknej jesieni. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach.

fot. Michał Leja

A kiedy zajdzie potrzeba przewidujemy również konsultacje indywidualne.

fot. Michał Leja

Zakres tematów poruszanych na kursie obejmuje trzymanie aparatu, guzikologię, formaty zapisu plików, ekspozycję i balans bieli.

fot. Michał Leja

Przy okazji robimy dużo zdjęć. Tak dużo, że nawet Paweł Duma, który prowadzi zajęcia nie wytrzymuje presji 🙂

fot. Michał Leja

Zdradzamy kilka sztuczek pomagających uzyskać jeszcze bardziej spektakularne efekty. Jedną z nich jest użycie filtra polaryzacyjnego.

fot. Michał Leja

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i zapraszamy na kursy i warsztaty znajdujące się w ofercie Akademii Nikona!

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze

3 myśli nt. „Cóż za jesień!

 1. Dziękuję raz jeszcze!
  Dzięki temu kursowi moje wypady z aparatem już nie przypominają pstrykania metodą prób i błędów tylko wiem co i jak! No i nie muszę szukać „pół godziny” potrzebnych ustawień.
  Myślę, że to nie mój ostatni kurs w Akademii Nikona 🙂
  Pozdrawiam!

 2. To była dla mnie przyjemność. Fantastycznie spędzony dzień w doborowym towarzystwie. Rzadko miałem przyjemność zobaczyć tak profesjonalnie przygotowane wykłady jak ten.
  Pozdrawiam.

 3. Witam.
  Po kursie oczekiwałem, że lustrzanka nie bedzie jedynie ładnie wyglądać na szyi ale w końcu zacznę wykorzystywać w pełni jej możliwości. A kurs? Dał mi zdecydowanie więcej, prowadzący był klasą samą w sobie, przez 8 godzin z otwartą buzią chłonąłem wszystko, co nam mówił, pokazywał. Brak słów aby to wszystko opisać. Po prostu dziękuję. A wszystkim niezdecydowanym polecam, sam na pewno wrócę do Akademii 😀
  Pozdrawiam
  Grzesiek