Lato z fotografią uliczną

Latem życie miast nabiera szczególnego blasku. Gwar ulic, koloryt zaułków, swoista dynamika codzienności tworzą niepowtarzalną scenerię, która jest idealnym plenerem do nauki. Akademia Nikona zaprasza na warsztaty „Street Photo” niemal w całej Polsce.

fot. Michał Leja

Tego lata tłem dla fotograficznych przygód stanie się 6 miast.

Kraków: Miasto królów i artystów. Połączenie historii i nowoczesności.
Katowice: Industrialny szyk. Serce Śląska, zaskakujące kontrastami.
Wrocław: Miasto Mostów. Malownicza „Wenecja Północy”.
Warszawa: Pełna życia stolica kontrastu.
Gdańsk: Nadmorski klimat i urokliwa atmosfera.
Poznań: Miasto pełne kolorów, kontrastów i dynamicznych scen.

fot. Michał Leja

Najnowsze opinie Uczestników

Zuza Chynowska, uczestniczka czerwcowych zajęć w Trójmieście:

„Ogromne doświadczenie prowadzącego warsztaty, część teoretyczna wręcz przesycona (ogromny plus) historią fotografii ulicznej oraz ogrom nazwisk fotografów, którymi warto się inspirować. A do tego możliwość poznania perspektywy profesjonalisty i jego doświadczeń dotyczących fotografii. Złoto.”

Jacek Kocur, uczestnik czerwcowych zajęć w Poznaniu:

„To był doskonale, intensywnie spędzony czas. Prowadzący Michał Leja jest nie tylko znakomitym fotografem, ale też potrafi w zajmujący sposób opowiadać (nie tylko o fotografii), a przede wszystkim pomóc w rozwiązaniu problemów, zarówno technicznych, jak i nieuzasadnionej obawy przed konfrontacją z nieznajomymi, której raczkujący w street photo nie uniknie. Warsztaty street photo Akademii to dobry wstęp i zachęta do samodzielnego zgłębiania tajemnic tego gatunku.”

fot. Michał Leja

Michał nie zwalnia tempa i zaprasza na zajęcia. Zapisać możecie się tutaj.

 
Grupa Akademii Nikona na Facebooku to miejsce dyskusji o szeroko rozumianej fotografii - wymiany informacji, porad natury technicznej, sprzętowej, opinii na temat umieszczanych tam zdjęć.
Zapraszamy!
Nasza grupa na Fb to miejsce do dyskusji o fotografii.
Komentarze