Akademia nikona - szkoła fotografii

10 lat Akademii Nikona

Wpadaj do nas
poświętujemy razem!

Ostatnie 10 lat zmieniło
w fotografii wszystko

Z dziedziny sztuki stała się bardziej dostępnym środkiem wyrażania emocji każdego z nas. Gdy doświadczasz czegoś wyjątkowego, masz jeden odruch. Wyciągasz aparat. Cieszymy się, że ponad 16 000 osób wyjęło swój aparat na zajęciach Akademii Nikona :)

Żyjemy w świecie obrazów

Nigdy nie robiliśmy i nie przeglądaliśmy tak wielu zdjęć. Kiedyś wywoływaliśmy je lub zapisywaliśmy na dysku. Teraz dzielimy się nimi w Internecie. Publikujemy je, oglądamy, oceniamy. Kiedyś pokazywaliśmy je kilku osobom, dziś mogą je zobaczyć tysiące.

Technologia
zmieniła aparaty i nas

Aparaty są mniejsze, lżejsze, dokładniejsze, bardziej dostępne. Technologia zmieniła zdjęcia, sposób ich obróbki i udostępniania. Jedno się nie zmienia. Zrobienie dobrego zdjęcia wciąż zależy od osoby, która trzyma aparat.

Dziś każdy z nas trzyma aparat. Nieważne, czy jest to kompakt, lustrzanka czy smartfon. Łatwo jest robić zdjęcia, jednak dopiero gdy nauczysz się odpowiednio patrzeć na świat i poznasz zasady fotografii, będą one małym dziełem sztuki.

Cieszymy się, że ponad 16 000 osób wyjęło swój aparat na zajęciach Akademii Nikona, stwierdziło, że chcą, aby ich fotografie były czymś więcej.

Jedno jest dzisiaj pewne:

Wyjątkowe spotkania na 10 urodziny

Z okazji naszych 10 urodzin chcieliśmy dać Ci coś, co robimy najlepiej. Zaproponowaliśmy udział w darmowych spotkaniach z naszymi fotografami. Zabierz aparat. Jesteś twórcą.

Expozycja Foto Plus Tauron Arena Kraków

9 maja 2019 (czwartek) Wspomnienia

Film Foto Video Łódź Łódź

24 - 25 maja 2019 (piątek - sobota) Wspomnienia

See blogers Łódź

7 - 9 czerwca 2019 (piątek - niedziela) Wspomnienia

Foto Camp Karpacz

12 - 16 czerwca 2019 (środa - niedziela) Wspomnienia

Volvo Gdynia Sailing Days Gdynia

1 - 3 sierpnia 2019 (czwartek - sobota) Wspomnienia

Foto Art. Festiwal Bielsko Biała

19 października 2019 (sobota) Wspomnienia

 

Partnerzy