Akademia Nikona w Warszawie
Kursy, warsztaty i webinary fotograficzne

Szeroka gama kursów fotograficznych dla początkujących i średnio zaawansowanych. Niezależnie od tego, czy właśnie masz nowy aparat i chcesz nauczyć się go używać, czy po prostu musisz odświeżyć swoją wiedzę i przejść do następnego poziomu, nasze kursy zawierają idealną proporcję między teorią i praktyką. Uporządkuj swoją wiedzę fotograficzną, zacznij używać aparat z pewnością i rób bardziej kreatywne zdjęcia!

Kursy fotografii

Fotografuj lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami! Przekonaj się, że aby robić niesamowite zdjęcia, nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu. Nasze kursy fotograficzne prowadzą doświadczeni fotografowie, którym nieobce są tajniki tej sztuki, zarówno jeśli chodzi o stronę artystyczną, jak i techniczną. Nasze szkolenia uczynią fotografowanie ekscytującym!

Warsztaty fotograficzne

Dowiedz się, jak robić zdjęcia! Chcesz poznać teorię i praktykę fotografowania dowolnych tematów - portret, street photo, krajobraz, produkty na sprzedaż? Masz ambicje artystyczne? Chcesz wiedzieć, widzieć i umieć coraz więcej? Poznaj naszą ofertę warsztatów fotograficznych. Profesjonaliści nauczą Cię jak fotografować!

Wolisz zostać
w domu?

Zapraszamy na naukę fotografii online. Czeka ponad 10 tematycznych webinarów - przyłącz się do nas, a my damy Ci wiedzę! 

Masterclass

Wyjątkowe i niezapomniane mistrzowskie warsztaty fotograficzne! Niepowtarzalna okazja do oceny Twojego portfolio oraz na spojrzenie na dany temat fotograficzny z rożnych punktów widzenia. Prowadzący to profesjonaliści najwyższej klasy, nietuzinkowe osobowości, znawcy i wielbiciele danych tematów fotograficznych. Program każdego masterclass odbiega od typowych ofert warsztatów fotograficznych: nie dowiesz się, jak należy podchodzić do danego tematu, ale jak podchodzi do niego Mistrz. Spodziewaj się przeformatowania umysłu... Na zajęciach masterclass często płyniemy pod prąd, a nawet więcej: próbujemy zawrócić rzekę kijem. To z pewnością możliwe, skoro sam Mistrz odnosi już w tej dziedzinie znaczące sukcesy. Weź udział w warsztatach i wyróżnij się!

Planowane terminy